"Апстрактно Цвеќе" од Алекс

"Апстрактно Цвеќе" од Алекс

6.000 MKD
без ДДВ: 6.000 MKD
Шифра на производ: AL09
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

"Апстрактно Цвеќе" од Алекс

Димензија: 35x60

Масло на Платно

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Fine Art Macedonia © 2019. UKION SHOPS