"Апстракција" од Тихомир Апостолов

"Апстракција" од Тихомир Апостолов

5.000 MKD
без ДДВ: 5.000 MKD
Шифра на производ: TA02
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

"Апстракција" од Тихомир Апостолов

Димензија: 50x50

Масло на Платно

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Fine Art Macedonia © 2019. UKION SHOPS