"Стара Скопска Чаршија" од Черепналкоски

"Стара Скопска Чаршија" од Черепналкоски

10.000 MKD
без ДДВ: 10.000 MKD
Шифра на производ: C8
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

"Стара Скопска Чаршија" од Черепналкоски

Димензија: 52x42

Масло на Лесонит

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Fine Art Macedonia © 2019. UKION SHOPS