"Охрид" од Черепналкоски

"Охрид" од Черепналкоски

30.000 MKD
без ДДВ: 30.000 MKD
Шифра на производ: C7
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

"Охрид" од Черепналкоски

Димензија: 120x80

Масло на Платно

Во цената е вклучено и врамувањето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Fine Art Macedonia © 2019. UKION SHOPS