"Триптих" од Стаматов

"Триптих" од Стаматов

10.000 MKD
без ДДВ: 10.000 MKD
Шифра на производ: B56
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

"Триптих" од Стаматов

Димензија: 60x60

Масло на Платно

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Fine Art Macedonia © 2019. UKION SHOPS