"Ружа" од Ана

"Ружа" од Ана

7.000 MKD
без ДДВ: 7.000 MKD
Шифра на производ: B55
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

"Ружа" од Ана

Димензија: 40x60 

Масло на Платно

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Fine Art Macedonia © 2019. UKION SHOPS