"Старo Скопје" од Черепналкоски

"Старo Скопје" од Черепналкоски

12.000 MKD
без ДДВ: 12.000 MKD
Шифра на производ: C4
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

"Старo Скопје" од Черепналкоски

Димензија: 66x55

Масло на Лесонит

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Fine Art Macedonia © 2019. UKION SHOPS